Firma Adı İletişim Konum
5K YÜZEY TEKNOLOJİLERİ ORM.ÜRN.MOB.SAN.VE TİC.A.Ş.
Güzelhisar Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No: 9 / Akyurt / ANKARA / TÜRKİYE
İletişim: +90 312 847 5585
Web: https://www.5k.com.tr/
Salon: 7
Stant: 722 A
Ürün Grupları
 • AHSAP ORMAN URUNLERi VE MALZEMELER
 • YONGA LEVHA KAPLAMALI LEVHA BOYALI LEVHA
 • MDF KAPLAMALI MDF HDF KAPLAMALI HDF
 • PANELLER DUVAR PANELi
 • MASA TABLALARI TEZGAHLAR

Biz Kimiz ? 5K Yüzey Teknolojileri A.Ş. 15.000 m2lik alan üzerinde kurulu modern tesislerinde, üstün yüzey özellikleri olan farklı doku, renk ve desenlerde ahşap dekoratif paneller üretmek amacıyla 2013 yılında Ankara da kurulmuştur. Üretim kapasitesi aylık 75.000 panel olup kalite ve Ar-Ge süreçlerini, yerleşkesinde bulunan son teknoloji test ekipmanları ile hem kendi laboratuvarlarında, hem de uluslararası akredite kurum ve kuruluşlar ile işbirliği içinde yürütmektedir. Firmamız, bünyesinde bulunan nitelikli ve tecrübeli tasarım ve ar-ge ekipleri ile teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürün portföyünü sürekli geliştirmekte, kalite ve inovasyon odaklı üretim politikası ile mobilya, dekorasyon, yapı ve inşaat sektörünün ihtiyaçlarına kalıcı çözümler sunmayı hedeflemektedir. Neden Varız? Sağlıklı ve doğa dostu ürünleri yaşam alanlarına katmak, Teknoloji ve sanatı birleştirerek özgün ürünlere dönüştürmek, Yarının trendlerini belirleyen ve yönlendiren tasarımlarla ilham kaynağı olmak için yola çıktık. Nasıl Yapıyoruz? Son teknolojiyi ve yeniliği, yaptığımız işin merkezine koyuyor, farklı ve özel metotlar kullanarak yaratıcı çözümler sunuyoruz. En iyi sonuçlar için Arge faaliyetlerine odaklanıyoruz,zamanın kıymetini bilerek paydaşlarımızın üretim süreçlerini kısaltıyor ve işlerini kolaylaştırıyoruz. Ne Yapıyoruz ? Ağaç bazlı dekoratif panellerin doğallığını UV lak teknolojisi ve inovatif vizyonumuzla tek potada birleştirerek, uzun yıllar boyunca etkileyiciliğinden hiçbir şey kaybetmeyen ve trendlere her zaman yön veren koleksiyonlarımızı sizlere sunmaktayız. Ayrıca bütün koleksiyonlarımız sıfır karbon izi ve yenilenebilirlik prensiplerimize uygun olacak şekilde tasarlanarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır. LAMIGLOSS KOLEKSİYONU High gloss parlaklık seviyesinde yoğun ayna ve derinlik etkisine sahip olan , Dünya standartlarında üretim teknolojileri kullanılarak üretilen bu ürün grubu çizilmelere, aşınmalara, sıcaklığa, asit bazlı solventlere ve ev tipi temizlik ürünlerine karşı yüksek derecede dayanıklıdır. Düz ve metalik renklerden; taş, mermer ve ahşap desenlere kadar çeşitli görsel seçenekleri sunmaktadır. Hem dikey hem de yatay yüzeylerde kullanıma uygundur. Ürün grubunun öne çıkan özellikleri. Yüksek parlaklık ve ayna efekti Geniş renk ve desen seçenekleri. Yüksek çizilme dayanımı. Yüksek darbe dayanımı. Yüksek ısı direnci. Işık haslığı dayanımı sayesinde renk ve desenlerde stabilite. Anlaşmalı PVC tedarikçilerimiz sayesinde eşleşen desen ve renklerde PVC imkanı. Toksik ürün içermez geniş kullanım alanı. LAMIMATT KOLEKSİYONU Super mat parlaklık seviyesinde, hassas dokunuş etkili ve parmak izi kalmayan yüzeyleriyle, hafif çizilmelerde kendini iyileştiren bir yüzey teknolojisine sahiptir. Hem dikey hem de yatay yüzeylerde kullanıma uygundur. Excimer teknolojisi ile yansıyan ışığın mükemmel dağılımı sağlanarak elde edilen üstün kaliteli yüzeyler, doğal görünümler

LAMIGLOSSLAMIGLOSS KOLEKSİYONU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

LAMIGLOSS paneller, ileri teknoloji ile yılların getirdiği deneyimin, kaliteli hammadde kullanımıyla harmanlanması ile ortaya çıkan bir üründür. İleri laklama teknolojisi ile kusurusuz parlaklık, çizilme ve UV ışını dayanımına sahip olan LAMIGLOSS, düz renk, ahşap, taş & mermer ve metalik renklerde zengin bir seçim imkanı sunmaktadır. LAMIGLOSS paneller, şık görünümü ile hem dikey hem yatay kullanıma uygun yapısı ile, en iyi fiziki ve mekanik sonuçları sunmaktadır.

LAMIMATTLAMIMATT KOLEKSİYONU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sıcaklık ve ipeksi yumuşaklığı hissedin.. LAMIMATT paneller, parmak izi tutmaz, softtouch ve antibakteriyel yüzeyi sayesinde rakiplerinden bir adım önde yer almaktadır. Uygulanan ileri laklama teknolojisi ile yüzey kalitesi ve kalite devamlılığının sağlandığı LAMIMATT paneler, hem dikey hem de yatay kullanıma uygundur.

LAMIARTLAMIART KOLEKSİYONU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Lamiart ürün grubu gibi ileri teknoloji üretim süreçleriyle üretilen, yüksek parlaklıkta veya süper mat yüzeyler olarak sonsuz sayıdaki tasarımları ile benzersiz koleksiyonlar sunmaktadır.

LAMIFEELLAMIFEEL KOLEKSİYONU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bu koleksiyon 3D efektli yüzeylere sahip birbirine eşleşen doku ve görsellerin özel baskı teknikleri ile panel yüzeyine işlenmesiyle elde edilen doğal görünümlü ürünlerden oluşmaktadır. İnovatif ve modern tasarımlar ile dekorasyona yön veren 5K Yüzey Teknolojileri, kalite ve estetiğe önem veren milyonlarca insanın yaşam alanına farklılık ve yenilik getirmeyi hedeflemektedir.Üstün yüzey özellikleri olan farklı doku, renk ve desenlerde üretilen özel paneller, her mekana özel çözümler üretebilme esnekliğine sahiptir.

LAMIEFFECTLAMIEFFECT KOLEKSİYONU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Lamieffect koleksiyonumuz ise özel ve farklı teknikler ile 3D dokusunun mekanik olarak doğrudan panel yüzeyine işlenmesiyle üretilen ve sonsuz sayıda görsel tasarım ile desteklenen ürün grubumuzdur.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

 • LAMIGLOSS
 • LAMIFELL
 • LAMIMATT
 • LAMIYACHT
 • LAMIART
 • LAMIEFFEC
 • LAMIFLOOR
 • LAMIWALL
 • LAMISYNCHRON
 • LAMITOPS