Neden Katılmalısınız - Intermob Fuarı

Tüm sektör ile eşit şartlarda kendini gösterme imkanı. Sektörün önde gelen firmaları ile pazarın yeni oyuncuları aynı çatı altında bir araya gelerek, birbirlerini daha yakından tanıma ve potansiyel müşterilerine kendilerine tanıtma imkanı bulmaktadır.

Dev bir pazarın Türkiye’ye kolay erişim imkanı. Ortadoğu, Kuzey-Afrika ve BDT bölgelerinden zorlu vize kısıtlamalarına maruz kalmayan sektörün önemli satın almacıları ve ziyaretçileri ile kolaylıkla buluşarak, ürünlerinizi tanıtma imkanı bulacaksınız.

Yeni bayiler bulmak. Avrasya’nın mobilya yan sanayi alanında gözdesi olan fuara, hedef ülkelerden alım heyeti çalışmalarının da ivmesiyle yoğun nitelikli profesyonel akını gerçekleşmektedir. Yeni ürünler bulmak, portföylerini genişletmek için İntermob’u tercih eden bu firmalar ile hızlı ve etkin bir iletişime geçme imkanı bularak bayilik ağınızı genişletebilirsiniz.

Sezon trendlerini tanıtmak, belirlemek. Firmaların yeni ürünlerini tanıtmak, sezon trendlerini belirlemek için mücadele ettiği İntermob platformunda sizde yerinizi alarak farkınızı ortaya koyabilir, en yeni ürünleriniz ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.