Firma Adı İletişim Konum
TITUS GROUP - STARWOOD YAPI MARKETLERİ YAPI MLZ.SAN. VE TİC.A.Ş. ( TEMSİLCİLİK)
Dekani 5, SL-6271 Dekani, Slovenya / / / SLOVENIA
İletişim: +386 5 669 00 00
Web: https://www.titusplus.com/tr
Salon: 14
Stant: 1422A
Ürün Grupları
  • MOBiLYA AKSESUARLARI
  • BAGLANTI SiSTEMLERi
  • MENTESELER KAPAK SiSTEMLERi KATLANIR STOR SiSTEMLER
  • RAYLI SURGULU SiSTEMLER

Yenilikçi ürün tasarımımız, mühendislik uzmanlığımız ve etkili hizmetimiz sayesinde, iş ortaklarımızın üretkenliklerini ve kalitelerini artırmanın yanı sıra montaj, üretim ve diğer süreçlerin maliyetlerini düşürmelerini sağlıyoruz. Üç ana bölümümüz , yüksek hacimli dolap donanımı, hareket kontrolü için yenilikçi çözümler ve yüksek hacimli hassas parça üretimi, birbirini mükemmel şekilde tamamlayarak her bölümün eksiksiz bir servis sağlamasına olanak tanır. Girişimci ruh ve müşteri ihtiyaçlarının iyi analiz edilmesi, DNA mızda saklıdır. Küresel çözümler sunan ve dünya çapındaki ekiplerimizin çok yönlülüğünü benimseyen küresel bir markayız. Ana Faaliyetler Şirketin cirosunun büyük kısmı, mobilya dolap donanım temel faaliyetinden geliyor. Çok amaçlı frenleme teknolojisi ve yüksek hacimli hassas üretim alanlarına yüksek hacimli dolap donanım çözümleri tasarlama ve üretme konusunda onlarca yıllık yetkinlik ve deneyimi uyguladık. Bu çözümler aracılığıyla mobilya, ev aletleri, otomotiv, tıbbi cihazlar ve hırdavat gibi çeşitli sektörlerde faaliyet göstermekteyiz. Müşterilerimiz, her zaman benzersiz (Amaca Uygun) yaklaşımımızla tutarlı hassasiyet ve tekrarlanabilir kalite ile yüksek hacimli üretim tekniklerimiz için bizi takdir ediyor. Vizyon Hassas parçalar için dünyanın en iyi mühendisliği. Misyon Üreticilere rekabet güçlerini artıran parça çözümleri sunmak. Kısa Bilgiler Titus grup Titus grup,Avrupa,Asya,Amerika ve Avusturalya da bulunan 22 firmadan oluşur. Temel İş Yenilikçi hassas parça çözümleri. İş Faaliyetleri Dolap donanımı, hidrolik amortisörler, otomatik montaj sistemleri, takımlar, kalıp döküm teknolojileri, özel kalıp döküm parçaları ve ultrason bağlantı teknolojisi Titusonic in geliştirilmesi, üretimi ve satışı. Çalışanlar 900 Pazarlar 70 farklı ülke Kısa Tarihçe Titus Group, İngiltere deki Titus International, Slovenya daki Lama Dekani ve Tekform Avustralya menşeli şirketlerin birleşmesidir. Titus, 1973 te kurulan mobilya vida satış distribütörlüğünden, montaja hazır mobilyalar için önde gelen yüksek hacimli dolap bağlantıları tedarikçisine dönüştü. Titus, 2005 yılında Sloven menteşe uzmanı Lama yı satın aldı. Bu, Amaca Uygun yenilik yaklaşımını hareket kontrol donanımı segmentine, özellikle Titus mobilya amortisörüne dayalı yavaş kapama çözümlerine genişletmesine izin verdi. Bunlar beyaz eşyaların ve diğer ev ürünlerinin işlevselliğini artırmak için kullanılır. Avustralyalı distribütör Tekform un 2014 yılında satın alınması, Titus un mutfak üreticileriyle daha doğrudan bir ilişki kurmasına yardımcı oldu. Yukarıda anlatılanların ışığında Titus un bayrak taşıyan ürünlerinden biri olan frenli T Type frenli menteşesinin yeni neslini piyasaya sürmüştür. Grup Üyeleri Titus d.o.o. Dekani, Slovenia Titus Technologies d.o.o., Slovenia Titus Polska Sp. z o.o., Poland Titus Plus Adria d.o.o., Croatia TitusPlus Iberia S.L.U., Spain TitusPlus Italia S.r.l., Italy Titus Tool Co., Ltd., Great Britain Titus

Titus T-type MenteşeMenteşe
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

T-type menteşelerimiz üst düzey mutfaklar için mükemmel çözümdür. Tüketici memnuniyeti için ömür boyu kalıcı performans sağlar. Kolay, alet gerektirmeyen 3 yönden benzersiz kolay klik montaj sistemi sayesinde dolap kapak montajınızı hiç bu kadar kolay yapmamıştınız! Yeni nesil menteşe Titus T-type, farklı boyuttaki kapaklarda dahi hızlı montaj ve güvenilir performans için geliştirilmiştir. Hatalı hizalama durumunda bile güvenli kapak kapanması sağlar ve kolay ayar yöntemi mevcuttur. 1mm ’e kadar olan hatalı delik ölçülerinde dahi güvenilir performans sağlar.

Bas- AçBas- Aç
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kapakların ve çekmecelerin kulpsuz olarak zahmetsizce açılması için bas-aç çözümleri. Bu popüler çözüm, mobilyalara temiz hat ve şıklık sağlar. Kapakların güvenle açılıp kapanmasını sağlar.

TitusoftFren Aparatı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ahşap çekmeceler için güvenilir Fren Sistemi. Titusoft çekmece frenleri uygulaması hızlı ve kolaydır. Ön delme işlemi gerekmez böylece mobilyayı montajı sırasında veya sonrasında montaj edilebilir.

Bağlantı ElemanlarıMinifix
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kafa ve millerimiz rahat bir kullanıcı deneyimi ve çeşitli uygulamalar için üretilmiştir. Kendinden dübelli mil tüketici dostu ve mukavemeti yüksek bağlantı elemanıdır. Mobilya üreticileri için yüksek tolerans sağlayan kendi kendini ayarlama özelliği ile hatalı delme işlemlerinin üstesinden gelmelerine yardımcı olur.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.