Firma Adı İletişim Konum
BATU DİZAYN MOBİLYA VE AKS. NAKLİYE İNŞ. SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
ERTUĞRULGAZİ MAH. ALANYURT CAD. NO: 10 / İNEGÖL / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 224 714 9194
Web: https://www.batudesign.com/
Salon: 11
Stant: 1103
Ürün Grupları
  • MOBiLYA AKSESUARLARI
  • ALUMiNYUM PROFiLLER CERCEVELER CITALAR
  • AYDINLATMA SiSTEMLERi AKSESUARLARI LED SiSTEMLER

BATU DESİGN 2009 yılında mobilya sektörüne hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bu yana ürün çeşitliliğini, büyüyen iş gücü kapasitemizle arttırarak genç ve dinamik çalışanlarımızla kaliteden ödün vermeden 3000 m2 kapalı alanda üretime devam etmekteyiz. Gittikçe güçlenen deneyimli kadromuz,makine ve ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek,ürünlerinize değer katabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Gün geçtikçe artan müşteri potansiyelimize, sektörde deneyimli ve tecrübeli ekibimizle, kaliteli firmalara verdiğimiz hizmet ve gerçekleştirdiğimiz ihracatlarla geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz. Siz değerli müşterilerimizin bildiği gibi, ürün çeşitlerimiz; mobilya dolap içlerinde ideal kullanım alanları sağlayan, hayatımızı kolaylaştıran, fonksiyonel ve estetik çekmece sistemleri, pantolon, kravat, elbise askı sistemleri, aksesuar kutuları zeminden kaynaklanan bozuklukları ortadan kaldıran dolap ayar mekanizmaları, sensörlü led aydınlatmalar, sensörlü led aydınlatmalı elbise askı sistemleri, cam led aydınlatmalar, dolap askı asansörleri, kapak frenleme sistemlerinden oluşmaktadır. Bunlara ek olarak 2014 yılında gerçekleştirdiğimiz yabancı ortaklıkla PVC kaplı ahşap hazır çekmeceler ve V-cut kesimli çekmece üretimiyle mobilya sektörüne özel ve avantajlı çözümler sunmayı hedefledik. Sadece hazır çekmece ve çekmece profilleri üretimini yapan tesisimizde günlük 15.000 adet çekmece üretimi yapmaktayız. Yüksek kapasitemizle mobilya üreticilerinin çekmece üretiminden kaynaklanan verimlilik kayıplarını ortadan kaldırarak sektörün çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Ürünlerinizi zenginleştiren dekoratif ve fonksiyonel çeşitlerimizle KALİTE ve AR-GE ye verdiğimiz önem ile ürün yelpazemizi geliştirerek sektöre katkıda bulunmaya devam ediyoruz.Bu doğrultuda yaptığımız farklı tasarımlar ile kaliteli mobilya üreticilerinin kaliteli çözüm ortağı olan BATU DESIGN siz değerli müşterilerimizin güven ve desteği ile daha fazla çalışarak sektöre ve sizlere katkıda bulunmaya devam edecektir.

Premium Pantolon AskısıGardrop İçi Aksesuarlar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Materyaller Elektrostatik boyalı alüminyum, ABS plastik, kaymazlık sağlayan lastik fitil. Renk Antrasit / moka Ray Çeşitleri 420mm Tam Açılım Gizli Ray Kod 01.032.01 Ölçü(MM) 464 - 964 Belirtilen aralıktaki tüm ölçülere uygulanabilir.

Premium Tel Sepetli ModülGardrop İçi Aksesuarlar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Materyaller Elektrostatik boyalı alüminyum, metal sepet. Renk Antrasit / moka Ray Çeşitleri 420mm Tam Açılım Gizli Ray Kod 01.033.02 Ölçü(MM) 764, 864,964

Multi Pantolon AskısıGardrop İçi Aksesuarlar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Materyaller Elektrostatik boyalı metal, ABS plastik, kaydırmazlık sağlayan lastik fitil. Renk Antrasit / moka Ray Çeşitleri 46mm x 450mm Teleskopik Frenli Ray Kod 01.030.01 Ölçü(MM) Standart

BTD - 140 Alüminyum Cam KapakAlüminyum Cam Kapaklar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Gardrop AsansörüGardrop İçi Aksesuarlar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Materyaller Elektrostatik boyalı veya krom kaplı metal, ABS plastik. Renk Antrasit / moka / gri Taşıma Kapasitesi Max. 15 kg Kod 01.024.01 Ölçü(MM) 780 - 1150 Belirtilen aralıktaki tüm ölçülere ayarlanabilir.

Puzzle Raf SistemiAlüminyum Raf Sistemleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Premium Giyinme Odası SistemiGiyinme Odası Sistemleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Elegant Giyinme Odası SistemiGiyinme Odası Sistemleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

ELITE LED IŞIKLI SENSÖRLÜ ASKI BORUSULed Aydınlatma Sistemleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Elite Giyinme Odası SistemiGiyinme Odası Sistemleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • BATUDESİGN