Firma Adı İletişim Konum
45XBLOKPRİZ - NETWOBİL ELEKTRONİK VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.
Halkapınar 1490. Sok. No: 6/C, 35170 / Konak / İZMİR / TÜRKİYE
İletişim: +90 531 859 5157
Web: https://45x.com.tr/
Salon: 5
Stant: 523 B
Ürün Grupları
  • MOBiLYA AKSESUARLARI
  • ALUMiNYUM PROFiLLER CERCEVELER CITALAR

2013 yılında İzmir de Network ve Bilişim ürünleri satışı üzerine tedarikçi iş anlayışı ile başladık. 2019 yılında marka tescilini aldığımız 45XBLOKPRIZ markasıyla kendi ürünlerimizi ürettik. Tasarımını yaptığımız alüminyum priz kasalarının tasarım tescillerini alarak, ürünlerimizi iç pazarda satışa sunduk. 2022 yılı itibariyle yerli malı niteliğini taşıyan ürünlerimizi dış pazara sunma hedefindeyiz. BELGELERİMİZ BLOKPRIZ MARKA TESCİL, CE BELGESİ, ISO 9001 BELGESİ, NETWOBİL SANAYİ SİCİL BELGESİ, TASARIM SİCİL BELGESİ, YERLİ MALI BELGESİ MİSYONUMUZ Ürettiğimiz ürünlerde kaliteyi, dayanıklılığı ve estetik dizaynı bir araya getirerek, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı başlıca görevimiz biliriz. VİZYONUMUZ İç pazarda yakalamış olduğumuz güven, disiplin ve kalite standartları memnuniyetini doğru hizmet ve stratejiyle birlikte dış pazarda faaliyet göstermek.

ALUMİNYUM GRUP PRİZ KASALARI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Alüminyum Priz kasaları, kullanılan her ortamda pratikli kullanım sağlar ve estetik görünüm katar. İstenilen aksesuarlarla konfigüre edilebilen bu priz kasaları, günlük hayatta kullanılması kolay ürünlerdir.

kablo toplayıcı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kablo toplayıcı olan Omurga, Home-ofis, Fabrika, Atölye, Toplantı salonları gibi yerlerde masa altına monte edilerek kablo karmaşasını engeller.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • 45XBLOKRPİZ