Firma Adı İletişim Konum
ARKOPA AHŞAP PANEL SANAYİ A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi 17. Cadde No: 2/C 38070 / Melikgazi / KAYSERİ / TÜRKİYE
İletişim: +90 352 321 2611
Web: https://arkopa.com.tr/
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • MDF KAPLAMALI MDF HDF KAPLAMALI HDF
  • KENAR BANTLARI KAPLAMALARI
  • PROFiLLER LAMBRi SUPURGELiK CEKMECE
  • PANELLER DUVAR PANELi
  • KAPI YUZEYi KAPI PANELi KASA PERVAZ

Türkiye nin önemli mobilya üretim merkezlerinden Kayseri Organize Sanayi Bölgesi nde faaliyet gösteren ARKOPA; hızla değişmekte olan mobilya, dekorasyon ve inşaat endüstrisine 2003 yılından bu yana modern makine parkurları, kalite ve hizmet sürdürülebilirliği, sürekli gelişim anlayışı ve her gün kendini yenileyen uzman ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir. ARKOPA; ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 standartlarında yarı mamul üretimi ile mobilya üreticilerine yan sanayi hizmeti vermektedir.

Melamin Kaplı Ultiface PanelMelamin Kaplı Ultiface Panel
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Arkopa nın yeni üyesi Ultiface, yüksek değerli ve dokulu yüzey yapısına sahip doğal dokunuş hissini alabileceğiniz melamin kaplı premium dekoratif panellerdir. Bu yüzeyler size doğanın bir parçası olduğunuzu hissettirmeyi, konforlu ve yaratıcı yaşam alanları sunmayı amaçlamaktadır. Ultiface vizyonu doğadan ilham alan, misyonu ise estetik anlayış ve farklı konseptler ile uzun yaşam döngüsü garantisi vererek değerli ve sürdürülebilir yaşam alanları yaratmayı hedefliyor.

PANELPANEL LEVHA
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Arkopa nın Dekoratif Panelleri mobilya üreticilerine, mimarlara ve tasarımcılara geniş renk alternatifleri ile yarının trendlerini oluşturma fırsatı sunarken, kullandığımız ileri teknoloji ile de yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getirmektedir. Farklı seçenekleriyle mutfak, mobilya ve tasarımlarınıza hayat vermektedir. Standart MDF nin yanı sıra neme dayanıklı seçeneği ve diğer opsiyonlarla da kullanım alanlarını artırmaktadır.

ProfillerProfiller
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Arkopa Ailesi yüksek kalite materyalleri ve tecrübeli işçiliği ile dekorasyon fikirlerinizin gerçekleşmesinde partneriniz olmaya devam ediyor. Detayların potansiyel gücünü keşfedin. Mobilyanızı Arkopa Dekoratif Profilleri ile eşsiz kılın. High Gloss renkler, Ahşap ve Hologram desenler, Derin çizgiler, Soft ve pastel tonlar. Arkopa Dekoratif profil, geniş renk yelpazesi ve modelleriyle yaşam alanlarınızı hayal ettiğinizin ötesine taşıyarak, tasarımın detayındaki özgürlüğü hissetmenizi sağlar. Üretim tecrübemizi, sürdürebilirlik ilkesiyle birleştirerek, iş ortaklarımıza kaliteli hizmet ve pratik çözümler sunmaktayız. Kanallı Profiller, Beşik Profilleri, Taç Profillleri, Köşe Profilleri, Yüzey Profilleri gibi standart MDF Profillerin haricinde, geniş ürün yelpazesi ile talep edilen ölçü ve modellerle Arkopa ailesi olarak yıllardır hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Omurga LambriOmurga Lambri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Arkopa, dekorasyon dünyasına omurga şeklinde şekil alabilen ve birbiri içine geçebilen dekoratif profilleriyle yeni bir soluk getiriyor. Bu inovatif tasarım, mekanlara benzersiz bir dokunuş sağlarken aynı zamanda işlevselliği de beraberinde getiriyor. Farklı stillerde ve renk seçenekleriyle mekanlara uyum sağlayabilen bu profiller, yaratıcılığınızı sınırlamadan dekorasyon deneyimini zenginleştiriyor. Bu yenilikçi ürünlerle mekanlarınızı yeniden şekillendirin ve eşsiz bir atmosfer oluşturun.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.