Firma Adı İletişim Konum
ALFAMAK CNC MAKİNE MOBİLYA SÜNGER VE OTO. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Sinanbey Mah. 13. Metal Sok. S.S. Küçük San. Sitesi A APT No: 2/D İnegöl / / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 538 059 5468
Web: https://www.alfamakine.net/
Salon: 1
Stant: 112 A
Ürün Grupları
  • sünger kesim makinesi

Alfa Makine kurulduğu günden bugüne değişik sektörlere yönelik makinalar üretip önemli projeler içerisinde yer almıştır. Firmamız ürettiği makinalar ve izlediği kalite politikası ile sünger sektöründe yerli makine üreticisi olarak ülkemizde ve çevre ülkelerde ciddi söz sahibi olmuştur. Amacımız tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda yeni projeler oluşturarak kaliteden ödün vermeden müşterilerimizin üretim kapasitesini arttıracak düşük maliyetli, ulaşılabilir ve çalışanların sağlığına zarar vermeyecek makinalar üreterek ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

CNC SÜNGER KESİM MAKİNESİCNC SÜNGER KESİM MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Titreşimli bıçak ile 360 derece sonsuz dönüş yapabilen 3 0,6mm çatı dış bıçak özelliği. Sünger blok tabanı kaymaz tabla üst baskı sayesinde blok hızlı ve hassas kesimi. Döner tabla özelliği ile 0-90-180-270 derece dönüş yaparak kesim yapar. Kesim sırasında kullanımı kolay ekranda kesim yönünü izleyebilme, kesim hızını ayarlayabilme ışıklı ve sesli olarak makinenin çalışması görüntülenebilmektedir. Şekilli kesim, düz kesim yapılabilmektedir.

OTOMATİK VARGEL SÜNGER KESİM MAKİNESİOTOMATİK VARGEL SÜNGER KESİM MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sünger ve benzeri malzemelerin istenilen ebatlarda kesimini otomatik olarak yapmakta, pek çok işletme tarafından uygun fiyatları yüzünden tercih esilmektedir.

OTOMATİK/MANUEL DİKEY SÜNGER KESİM MAKİNESİOTOMATİK/MANUEL DİKEY SÜNGER KESİM MAKİNESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çift yönlü malzeme kesebilme özelliği. -Çift motorlu bıçak bileme ünitesi ile daima keskin bıçak. -Yukarı aşağı motor ile hareketli kılavuz -Analog kesim kalınlığı göstergesi. -Operatörün kolayca ulaşabileceği kumanda düğmeleri. -Manuel dikey sünger kesim makinası yer ve enerji tasarrufu sağlanması amacı ile tasarlanmıştır. Blok yüklenmesi ve boşaltması manuel olarak yapılmaktadır. -Gövde sabit, kesim tablası ve dayama tablası manuel olarak hareketlidir. -Dayama tablası motorla veya manuel olarak hareketli ettirme seçenekleri vardır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.