Firma Adı İletişim Konum
ADİN YAPIŞKANLI BANT VE AMBALAJ SAN VE TİC AŞ
Fevzipaşa Mah. Söğüt Cad. No: 4/A Silivri / / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 538 043 0804
Web: https://adintape.com/
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • AMBALAJ MALZEMELERi VE MAKiNELERi
  • Tüm yüzeyler için Yüzey Koruma Bantları

Adin yapışkanlı Bant Ambalaj San. ve Tic. GİBİ. 2010 yılında kurulmuş olup, 20 formülasyon ile başta alüminyum, pvc, paslanmaz-metal, ahşap, otomotiv, cam, beyaz eşya, evye, boyalı levha, sandviç panel, alüminyum kompozit panel, mermer, seramik, kuvars, vitrifiye, halı vb. olmak üzere çeşitli sektörlere yönelik 70 ürün seçeneğine sahiptir. Yüzey koruma filmleri, koruyucu köpük bantlar, kendinden yapışkanlı bantlar ve koli bandı başta olmak üzere çeşitli seçeneklerle ürünlerimiz için 16.000.000 m2 üretim kapasitemiz bulunmaktadır. 20.000 m2 açık, 16.500 m2 kapalı olmak üzere toplam 36.500 m2 alanda üretimlerimizi sürdürmekteyiz. CoEX ürünleri için toplam 550 ton kapasitemiz var. Bu sayılarla; 50 den fazla ülkeye ihracat yapıyoruz, 100 den fazla kişiye istihdam sağlıyoruz ve 500 den fazla ülkeye hizmet veriyoruz.

Yüzey Koruma FilmleriYüzey Koruma Filmleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Değişik kalınlıklarda ve farklı UV seviyelerindeki çok çeşitli LDPE film kombinasyonları içerir. Yüzey koruma filmlerimiz, taşıma, kurulum, montaj, bükülme ve thermoform işlemlerine dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Müşterilerimizin yüksek kalite taleplerini karşılamak için, çok farklı seviyelerdeki tutkal sistemleriyle özel çözümler sunabilmektedir Kullanım Alanları: Alüninyum, pvc, paslanmaz metal, ahşap, otomotiv, cam, beyaz eşya, evyeler, boyalı sac, sandviç panel, alüminyum kompozit panel, mermer, seramik, kuvars, vitrifiye, halı.

Köpük Koruma BantlarıKöpük Koruma Bantları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Mobilya (mdf) ve ahşap sektörünün vazgeçilmezi olan köpük koruma bantları darbe dayanımı yüksek özelliğiyle yüzeyleri sorunsuz korur.

Kendinden Yapışkanlı FilmlerKendinden Yapışkanlı Filmler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kendinden Yapışkanlı Filmler poliolefin reçineden film extrüzyonu yöntemi ile üretilmektedir. Üretim için herhangi bir tutkal, solvent veya katkı içermemektedir. Çok geniş bir yapışma aralığı sunmakta ve mekanik karakteristikleri bu filmi farklı yüzeyler için kullanılabilir yapmaktadır. Kullanım Alanları: Policarbonat levha, döküm akrilik, abs, mermercilik.

Koli BantlarıKoli Bantları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Koli Bantlarımız yüksek yapışma gücü sayesinde her türlü koli, kutu ambalajlama uygulamalarında tercih nedenidir. Koli Bantlarımızda şeffaf, kahverengi ve beyaz zeminlerde müşterilerimizin talebine göre 6 renge kadar baskı imkânı sunabilmekteyiz. 36 mm, 45 mm gibi standart enlerin yanı sıra 12 mm den 100 mm ene kadar istenen ölçülerde dilimleme yapılabilir. 2000 mm enine kadar jumbo bobin olarak temin edilebilir.

Sera BandıSera Bandı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sera bantlarımız kalıcı ve güçlü yapışma seviyesine sahiptir. Uzun ömürlüdür, çıkarıldıktan sonra iz bırakmaz. UV ışınlarına karşı dirençlidir, asit ve alkali gibi kimyasal maddelere karşı dayanıklıdır. Su ve yağmurdan etkilenmez, kötü hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Dış ortam kullanımına uygun uygun olup, seralarda, camlarda ve araba lambalarında geçici tamiratlar için rahatlıkla kullanılabilir.

Kompozit FilmiKompozit Filmi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kompozit panel için yapışkan film her geçen gün daha fazla kullanılmakta ve yüksek kaliteli kompozit malzemeler için müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Alüminyum kompozit panel için yapışkan filmi, alüminyum ile yüksek dolgulu polietilen çekirdek arasında gerekli olan yapışma kuvvetini sağlar.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.