Firma Adı İletişim Konum
5K YÜZEY TEKNOLOJİLERİ ORM.ÜRN.MOB.SAN.VE TİC.A.Ş.
Güzelhisar Mahallesi Yıldırım Beyazıt Caddesi No: 9 / Akyurt / ANKARA / TÜRKİYE
İletişim: +90 312 847 5584
Web: https://5k.com.tr/
Salon: 7
Stant: SEDEF 700A
Ürün Grupları
  • AHSAP ORMAN URUNLERi VE MALZEMELER
  • MDF KAPLAMALI MDF HDF KAPLAMALI HDF
  • LiF LEVHA KAPLAMALI LiF LEVHA
  • PANELLER DUVAR PANELi

5K Yüzey Teknolojileri A.Ş. TUV-Avusturya sertifikalı, UV laklı MDF, MFC, Kontraplak ve sunta panellerin ulusal ve uluslararası endüstriyel pazarlar için üretiminde uzmanlaşmıştır. Yılların verdiği tecrübe ve ileri teknolojimizle benzersiz teknik özelliklerle üretilen tüm ürün gruplarımız çizilmeye, aşınmaya, kuru ısıya, asit bazlı solventlere ve ev tipi reaktiflere karşı oldukça dayanıklıdır. Kuvvetli UV dayanımı ve yüksek parlaklığa sahip ürünlerimiz aynı zamanda çevre dostudur ve gıda ile temasa uygundur. Kullandığımız boyama teknolojisi ile de kusursuz mat yüzeylere sahip ürünlerimiz bulunmaktadır. İleri dizayn teknikleri sayesinde ürettiğimiz üst düzey ürünler ile uluslararası mobilya sektörünün ihtiyaçlarına kalıcı çözümler sunmakta; rezidanslar, oteller, restoranlar gibi yaşam alanları için mimari çözümler ve dekoratif ürünler tasarlamaktayız. LAMIGLOSS, LAMIMATT, LAMIART, LAMIFEEL,LAMIEFFECT koleksiyonlarımızla tüketicilerimize çeşitli renk ve dokuda paneller üretip 40 ı aşkın ülkeye ihraç etmekteyiz.

LAMIGLOSSLAMIGLOSS KOLEKSİYONU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

LAMIGLOSS paneller, ileri teknoloji ile yılların getirdiği deneyimin, kaliteli hammadde kullanımıyla harmanlanması ile ortaya çıkan bir üründür. İleri laklama teknolojisi ile kusurusuz parlaklık, çizilme ve UV ışını dayanımına sahip olan LAMIGLOSS, düz renk, ahşap, taş & mermer ve metalik renklerde zengin bir seçim imkanı sunmaktadır. LAMIGLOSS paneller, şık görünümü ile hem dikey hem yatay kullanıma uygun yapısı ile, en iyi fiziki ve mekanik sonuçları sunmaktadır.

LAMIMATTLAMIMATT KOLEKSİYONU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sıcaklık ve ipeksi yumuşaklığı hissedin.. LAMIMATT paneller, parmak izi tutmaz, softtouch ve antibakteriyel yüzeyi sayesinde rakiplerinden bir adım önde yer almaktadır. Uygulanan ileri laklama teknolojisi ile yüzey kalitesi ve kalite devamlılığının sağlandığı LAMIMATT paneler, hem dikey hem de yatay kullanıma uygundur.

LAMIARTLAMIART KOLEKSİYONU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Lamiart ürün grubu gibi ileri teknoloji üretim süreçleriyle üretilen, yüksek parlaklıkta veya süper mat yüzeyler olarak sonsuz sayıdaki tasarımları ile benzersiz koleksiyonlar sunmaktadır.

LAMIFEELLAMIFEEL KOLEKSİYONU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bu koleksiyon 3D efektli yüzeylere sahip birbirine eşleşen doku ve görsellerin özel baskı teknikleri ile panel yüzeyine işlenmesiyle elde edilen doğal görünümlü ürünlerden oluşmaktadır. İnovatif ve modern tasarımlar ile dekorasyona yön veren 5K Yüzey Teknolojileri, kalite ve estetiğe önem veren milyonlarca insanın yaşam alanına farklılık ve yenilik getirmeyi hedeflemektedir.Üstün yüzey özellikleri olan farklı doku, renk ve desenlerde üretilen özel paneller, her mekana özel çözümler üretebilme esnekliğine sahiptir.

LAMIEFFECTLAMIEFFECT KOLEKSİYONU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Lamieffect koleksiyonumuz ise özel ve farklı teknikler ile 3D dokusunun mekanik olarak doğrudan panel yüzeyine işlenmesiyle üretilen ve sonsuz sayıda görsel tasarım ile desteklenen ürün grubumuzdur.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • LAMIGLOSS
  • LAMIART
  • LAMIEFFECT
  • LAMIMATT
  • LAMIFEEL